“Wymagaj Jakości”
12 maja 2026
W dniu 12.05.2026r. Nasz Szpital otrzymał wyróżnienie w projekcie „Wymagaj Jakości” prowadzonym wspólnie przez Rzecznika Praw Pacjenta i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Jest to inicjatywa promująca placówki, które stawiają na wysoką jakość świadczonych usług. W chwili obecnej w całej Polsce jest tylko 36 szpitali mogących pochwalić się tym wyróżnieniem, do uzyskania którego przygotowania trwały wiele miesięcy. Tym bardziej jest nam miło, że wyróżnienie to przyznawane jest m.in. na podstawie opinii pacjentów.
Wyróżnienie zostało wręczone przez Rzecznika Praw Pacjenta Bartłomieja Łukasza Chmielowca Pani Dyrektor Monice Domareckiej podczas uroczystości odbywającej się w Auli im. Palucha.
W uroczystym wydarzeniu brali również udział:
prof. dr hab. n. med. Adam Antczak – Prorektor ds. Klinicznych UM w Łodzi;
Artur Olsiński Dyrektor Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ
Anna Leder – Rzecznik Prasowa ŁOW NFZ, oraz TVP3 Łódź, której materiał można obejrzeć na stronie www.lodz.tvp.pl w zakładce Łódzkie wiadomości dnia 12.05.2026
Przekazywane podziękowania i gratulacje wszyscy przybyli goście składali przede wszystkim pracownikom Szpitala, bez zaangażowania których zdobycie wyróżnienia byłoby niemożliwe.
Serdeczne Gratulacje!
